ürün ara

  Sırala:

  Gösterim Tipi:

  Ürün Tipi:

  Anne - Bebek

  Anne-Bebek Ürünlerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

  Anne bakım ürünleri, annelerin vücutlarını doğumdan sonra korumayı ve eski formuna sokmayı amaçlar. Bu bakımdan selülit jelleri, zamanla bu bölgenin ortadan kalkmasında yardımcı olur. Bu ürünün nasıl kullanılacağı kutusu üzerinde mevcut olup, uyarıların dışına çıkılmamalıdır. Bunun haricinde göğüs pedleri, bu bölgenin korunmasında destek sağlar.

  Anne-Bebek ürünleri, doğumdan sonra hem anne, hem de bebeğin sağlığını ve gelişimini ilgilendirir. Doğumdan sonra meydana gelen çatlaklar, pek çok kadın tarafından olumsuz karşılanır. Ancak çatlak gidericilerle, bu doğum izlerini kalıcı olarak kapatmanız mümkündür. Annelerle ilgili diğer bakım ürünleri de mevcuttur. Bu kategori altındaki ürünlerimiz şöyledir.

  1. Anne Bakım
  2. Çatlak Gidericiler
  3. Bebek Bakım
  4. Pişik Ürünleri

  Bebeklere yönelik bakım ürünleri, onların narin ciltlerine özel olarak üretilir. Bu kapsamda çok geniş ürünler olup, bebek şampuanlarından, bebek ve devam sütüne kadar uzanır.

  Anne bakım, tüm ciltler için kullanılabilir. Ancak bebek bakım ürünleri, özenli şekilde kullanılmalıdır. Bu ürünler bebeklere özel olarak üretildiği için, onların narin vücutlarını yakmayan ve uyum gösteren yapıdadır.  Ona şampuan ya da pudra gibi ürünleri uygularken dikkatli davranmalı, incitmemek için sert hareketlerden kaçınmalıdır.

   

  Yukarı Çık