FİLTRE Temizle
Marka Seçiniz

Sırala:

Gösterim Tipi:

Ürün Tipi:

Banyo - Temizlik

Bebeklerin bakımı için pek çok ürün karşımıza çıkmakta olup bu ürünlerin her birinin içeriği bebek sağlığı açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle bebek bakım ürünlerinin tercih edilmesinde birçok özelliğe dikkat edilmesi gerekir.

Banyo-temizlik konusunda tercih edilecek ürünlerin bebeklerin sağlığına zarar vermeyecek ve bebeğin vücut yapısına uygun nitelikte olması oldukça mühimdir. Bebek şampuanı, banyo köpüğü, bebek yağı, bebek kolonyası, bebek losyonu ve kremi, bebek sabunu, bebek pudrası, pişik ürünleri bu kategoride yer alan ürünlerdir.

Bebek Şampuanı

Bebeklerin temizlikleri konusunda ön plana çıkan ürünlerden bir tanesi bebek şampuanıdır. Bebekler için özel olarak üretilen ve onların daha rahat banyo deneyimi içerisinde bulunmasında yardımcı olan bu ürünler, çeşitli özelliklere sahiptir.

Bu kategoride yer alan ürünlerin seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Öncelikle bu ürünlerin bebeklerin gözlerini yakmaması gerekmektedir. Bunun yanı sıra alerjik olmaması da dikkat edilmesi gereken diğer bir noktadır. Öte yandan bebek şampuanında kimyasal maddeler de bulunmamalıdır.

Banyo Köpüğü

Banyo köpüğü, bebeklerin daha keyifli ve zevkli banyo deneyimi yaşaması için üretilmiş bir üründür. Bu ürün sayesinde banyo yapmayı sevmeyen ve bu konuda sorun yaşayan bebekler, daha konforlu bir şekilde banyo yapabilmektedir. File yardımı ile oldukça kısa sürede banyo köpüğü hazırlanabilmektedir.

Bebek Sabunu

Banyo-temizlik ürünlerinden bir tanesi olan bebek sabunu, bebeklerin narin ciltleri için özel olarak üretilmektedir. Bebek sabunu ile birlikte bebek temizliğinde ön plana çıkan ve dikkatli bir şekilde seçilmesi gereken bebek sabununun kimyasal maddelerden arındırılmış olması önemli. Temizlik konusunda oldukça etkili olan sabunların bebekler için özel olarak üretilmiş halinin kurutucu etkiden uzak ve doğal olması oldukça mühimdir.

Bebek Yağı

Bebeklerin ciltlerini nemlendirmeye ve yumuşatmaya yardımcı olan bebek yağları, banyodan sonra bebeklerin ciltlerine uygulanabilmektedir. Böylelikle bebeğin vücudu nemlendir ve rahatlar kuruluğunu alabilir. Bebek yağı ürünleri farklı çeşitlerde karşımıza çıkmaktadır. Bu ürünleri şişede satılan ve sprey şeklinde olan bebek yağları şeklinde ikiye ayırmak mümkündür. Bebekler için banyo-temizlik konusunda ön plana çıkan bebek yağları, yetişkinler tarafından da kullanılabilmektedir.

Bebek Kolonyası

Bebeklerin güzel kokması ve mikroplardan arındırması adına oldukça sağlıklı bir yapıya sahip olan bebek kolonyası, normal kolonyalara göre farklı üretim aşamasından geçerek üretilir. Bunun sebebi ise bebeklerin vücut yapılarının oldukça hassas olmasıdır. Bebek kolonyalarının alkol miktarının diğer kolonyalara göre daha az olduğu bilinen bir gerçektir.

Bebek Losyonu ve Kremi

Bebek losyon ve kremleri, bebeklerin ciltlerinin nemlenmesi ve yumuşaması adına üretilmiş bebek bakım ürünlerinden bir tanesidir. Bu ürünlerin içinde çoğunlukla doğal yağ türleri bulunmaktadır. Bebek kremleri krem dokusuna sahip olacak şekilde hazırlanmaktadır.

Öte yandan bebek losyonları sıvı şeklindedir. Yıkanması sonrasında bebeğin cildine losyon sürülebilmektedir. Bebek kremleri ise bilhassa kış aylarında bebeğin cildine uygulanabilmektedir.

Bebek Pudrası

Bebeklerin cildinin yumuşak olmasını sağlayan ve bebeklerin pişik olmasını önleyen bebek bakım ürünlerinden bir tanesi olan bebek pudrası, bebeklerin narin vücutları için özel olarak üretilmektedir. Pek çok çeşide sahip olan bebek pudraları, genel olarak benzerlik özelliklere sahiptir fakat markalar arasında yine de bazı farklılıklar ortaya çıkmaktadır.

 

Yukarı Çık