FİLTRE Temizle
Marka Seçiniz

Sırala:

Gösterim Tipi:

Ürün Tipi:

Çatlak Gidericiler

Kadınlarda doğum öncesinde, hamilelikte ve doğum sonrasında meydana gelen çatlaklar, kadınların en büyük sorunları arasındadır. Bu dönemde pek çok neden, çatlaklara sebep olur. Özellikle hızlı bir kilo almayla, başta karın ve bacak kısmında çatlaklar görülür. Çatlak gidericiler, size yardımcı olarak, mevcut çatlakların giderilmesini ve yeni çatlakların oluşumunu engellemektedir.

Eğer bu ürünleri kullanmayı ele alıyorsanız ve hamileyseniz, öncelikle her duruma karşı doktorunuza danışarak, emzirme sürecinde bir problem olup, olmayacağını öğrenmeniz tavsiye edilir. Çatlak gidericiler tüm kadınların kullanımı için hazırlanmış olup, bazıları belirli cilt tiplerine özeldir.

Eğer cilt tipinizi bilmiyorsanız, ilk önce öğrenmeniz gerekir. Bir ürünü aldıktan sonra, uygulamadan önce tüm belirtilenleri okumanız ve uyarıları dikkate almanız şarttır.

Yağlar

Her kadın için cilt bakımı oldukça önemlidir. Özellikle doğum sürecinde alınan kilolar ve doğum, yeni çatlakları meydana getirerek, kadınlar için bir sorun olabilmektedir. Burada öne çıkan çatlak gidericiler, bu problemleri çözmeye, vücudu eski yapısına kavuşturmaya odaklanır.

Bu hususta oldukça fazla ürün olmakla beraber, sadece çatlaklar için aktif koruma sağlamaz. Aynı zamanda vücutta zamanla meydana gelen yaşlanma belirtilerine yardımcı olarak, genç bir görünüme katkıda bulunur. Nemsiz ciltlerde de kullanılabilecek olan bu ürünler, nemlendirme amacı da taşır.

Her bakım yağı, birbirinden farklı kullanım türüne sahip olabilir. Bu nedenle ürünleri tek tek inceleyerek okumanız gerekir. Ardından günlük kullanım şartlarına riayet ederek, düzenli kullanım yapmanız şarttır.

Çatlak Karşıtı Jel

Çatlak gidericiler arasında bulunan bu jeller, vücudunuzda bulunan karın, göğüs ve basen bölgesine yardımcı olarak, buradaki çatlakları gidermeye odaklanır.

Bu çatlaklar birden fazla nedenden oluşur. Bunlardan biri, vücutta nem eksikliğidir. Eğer vücut nem kaybetmişse ve takviye edilmemişse, kuru ciltlerde hızlı şekilde çatlaklar meydana gelmektedir. Ayrıca hamilelik döneminde de beslenmeye başlı çatlaklar görülür.

Bu nedenle çatlak karşıtı jeller, genel anlamda bir bakım sağlayarak, yeni çatlakların oluşumuna karşı size destek olur. İstenmeyen bu durumlarda bir hafifleme yaparak, fark edilir bir azalma sağlar. Kuru ciltler çatlak yaptığı için, cildinizde ayrıca nemlendirme yaparak, esnek bir yapı kazandırır.

Çatlak karşıtı jellerden bazıları her vücut tipleri için uygun olabilir. Ancak bazıları, sadece belirli tipolojiler içindir. Eğer cilt tipinize aykırı bir jel kullanmışsanız, bu çözümden ziyade sorununuzu arttıracaktır.

Ürünlerin kullanım şartları birbirine göre farklılık arz etmekle beraber, bazılarında karına, cilde, kalçalara, basenlere ve göğüslere masaj yapılarak kullanılır. Ancak bu üründen ürüne değişir. Bu sebeple kullanmadan, talimatlar okunmalıdır. Ayrıca çözüm almak istiyorsanız, düzenli kullanmalısınız.

Repairing Lotion

Çatlaklar için bir bakım losyonu olan bu ürünler, yağsız ve pratik şekilde cilt tarafından emilir. Özel formülleri sayesinde hem mevcut çatlaklara bakım yapıp, hem de riskli bölgeleri onararak, sorun ortaya çıkmadan çözümünde yardımcı olur.

Böylece vücuttaki gerginlik azaltılarak, esnek bir yapı meydana getirilir. Bunlardan bazıları kullanım olarak sabah ve akşam; göğüslere, karın bölgesine, bacağın üst kısmına, kalçalara yapılarak, cilt tarafından bütünüyle emilene dek masajla kullanılır.

Ancak bu, bazılarda değişebilir. Dolayısıyla kullanmadan evvel, doğru uyguladığınızdan emin olmanız gerekir. Burada ihtiyacınız olacak tüm bilgiler, üzerindeki kutuda mevcuttur.

Yukarı Çık