FİLTRE Temizle
Marka Seçiniz

Sırala:

Gösterim Tipi:

Ürün Tipi:

Cilt - Vücut - Yüz

Bebek temizliği, her anne – baba için en önemli konudur. Çocuklarda ve yetişkinlerde kullanılan cilt-vücut-yüz ürünlerinin bebeklerde kullanılamaması nedeniyle, ayrı üretim yapılmaktadır. Zira bebekler çok narin ve hassas bir cilde sahip olduğu için, ürünlerin de buna uygun olması gerekir.

Bu tür ürünler, bebeklerinize sizler kadar önem verdiği için, cilt-vücut-yüz ürünleri hijyenik koşullara ve bebek cildinin tahriş olmamasına dikkat eder. Bu kapsamda sunulan ürünler oldukça geniş olduğu için, farklı kullanım şartları vardır. Bu nedenle ilk olarak ürünün detaylı incelemesi yapılmalıdır.

Bebek Cilt Bakım Seti

Bebeklerin cildi, çocuklardan ve yetişkinlerden oldukça farklıdır. Bu nedenle normal temizlik ve bakım ürünleri, onların cildinde ters reaksiyonlara, tahrişlere ve daha pek çok unsura sebep olabilir. Bebeklerde cilt yetişkinlere nazaran enfeksiyonlara ve kimyasallara karşı daha duyarlı ve daha az dirençlidir. Bu nedenle kolay şekilde etkilenebilirler.

Bu nedenle bebeklerde herhangi bir kullanmadan önce, hekime danışmak ve ne yapılması gerektiğini öğrenmek gerekilir. Zira uzmanlar, bebeklerin ilk birkaç haftada bebeğe yaptırılan banyo esnasında sadece su kullanılmasını belirtmektedir.

Bu nedenle hekimlere danışılmadan, kullanım yapılmamalıdır. Doktorunuz cilt-vücut-yüz ürünleri kullanabileceğinizi belirtmişse, bu ürünleri kullanmanız mümkündür. Bebek cilt bakım setleri, bebeğinizin bakımını hassas ve dikkatli bir şekilde yapmanız olanak tanır.

Vücut Temizleyici Jel

İnsan vücudunda gün içinde pek çok zararlı etmen birikir. Bu nedenle bir süre sonra cilt eski parlaklığını kaybederek, zarar görür. Bu nedenle düzenli aralıklarla cilt-vücut-yüz bakımı yapmak gerekir.

Bu ürünler arasında vücut temizleyici jel, yüzler için de kullanılabilen temizleyici ürünlerdir. Hassas ciltlerde de kullanılmakta olup, kullanım şekli bazılarında farklılık gösterir. Bu nedenle aldığınız ürünün kutusunda, kullanım talimatları detaylı şekilde belirtilmektedir. Bazı vücut temizleyici jeller, ıslak cilde dairesel hareketler yapılarak kullanılmakta, ardından da bol miktarda su kullanılarak temizlenmektedir.

Yüz ve Vücut Losyonu

Cilt-vücut-yüz ürünleri kapsamında yüz ve vücut losyonları, vücuduna eski ışıltısını ve parlaklığını getirmek ve kuruluğu önlemek için kullanılır. Ancak günlük kullanım çözüm getirmemekte olup, düzenli ve doğru bir kullanım gerekir.

Bunun için aldığınız ürünün kutusunu detaylı inceleyerek nasıl ve hangi aralıklarla kullanmanız gerektiğini ve yapmamanız gerekenleri öğrenmelisiniz. Eğer her şeyi doğru yaparsanız, vücudunuz daha parlak ve ışıltılı bir görünüme kavuşacak, tüm stres belirtilerinden uzaklaşacaktır.

Vücut Nemlendiricisi

Cilt-vücut-yüz ürünleri arasında vücut nemlendiricileri, cildin zamanla kaybettiği nemi sağlayarak, daha parlak ve genç bir görünüm getirir. Vücutta nem kaybedilmesi zamanla kurumaya ve böylece çatlaklara neden olduğu için, kötü bir görünüme sebep olmaktadır.

Düzenli şekilde kullanılan vücut nemlendiricileri, vücudunuzu her daim nemli tutarak kuruluğun önüne geçecek, böylece çatlaklar da en başından önlenecektir.

Hassas Cilt Vücut Bakım Sütü

Hassas cilt vücut bakım sütü, cilt-vücut-yüz ürünleri arasında kendinize en iyi bakımı yapmanızı sağlar. Hassas ciltler için özel üretim olan bu bakım ürünleri, cildinizi tahriş etmeden ve zarar vermeden bakım yapmanızı sağlayacaktır.

Kullanım esnasında gerekli talimatlara uymanız gerekmektedir. Bunlar, kutunun üzerinde yer alır. Tek ve kısa süreli kullanımlarda bir etki görülmeyecek olup, düzenli ve uzun süreli bir kullanımla etkisi yavaş yavaş görülür.

Yukarı Çık