FİLTRE Temizle
Marka Seçiniz

Sırala:

Gösterim Tipi:

Ürün Tipi:

Cilt- Vücut - Yüz Bakım

İnsan vücudunda yüz bölgesi, tüm dış etkilere maruz kalmaktadır. Özellikle güneşe açık olduğu için, dikkat edilmezse dudaklarda ve yüzde nemlilik kaybedilerek, kuru bir cilde dönüşmektedir. Böylece zamanla çatlaklar oluşur. Bunu önlemek için kullanılan yüz bakımı ürünleri oldukça farklı seçenekler karşınıza çıkar.

  1. Cilt Serumu
  2. Yüz Temizleme
  3. Nemlendirici Krem
  4. Peeling
  5. Cilt Maskesi
  6. Göz Kremi
  7. Tonik
  8. Dudak Bakımı
  9. Kaş ve Kirpik Bakımı
  10. Dermokozmetik

Siyah noktalar, lekeler, kuru bir cilt hiçbir kadın tarafından arzu edilmez. Eğer yüzünüze doğru bir bakım yaparsanız, parlak bir cilde kavuşabilirsiniz. Yüz bakımı size bu anlamda yardımcı olmak için, birbirinden farklı ürünler sunar.

Cilt Serumu

Cildinizi nemlendirmenizi sağlayan bu ürünler, böylelikle ışıltılı ve parlak bir görünüm yakalamanıza yardımcı olmaktadır. Düzenli bir kullanım yaparsanız, etkisini kısa sürede göreceğiniz bu ürünler, farklı cilt türlerinde de kullanıma uygundur.

Yüz Temizleme

Kirli hava, tam temizlenmeyen makyaj ve kuruluk, cildin yapısını bozarak daha mat ve cansız görünüme sebep olur. Böylece vücudun ışıltısı da kaybolur.

Bu nedenle kullanılan yüz temizleme ürünleri, kendinize en iyi bakımı yapmanızı sağlar. Yüz bölgesi daha hassas olduğu için nazik olmanız ve dikkatli bir uygulama yapmanız gerekir. Ürünler hem makyajınızı, hem de cildinizi temizleyerek, size daha canlı ve renkli bir görünüm getirir.

Nemlendirici Krem

Günümüzde çevresel şartlar, mevsimler, soğuk ve sıcak havalar ve güneş her vücudun kurumasına neden olur. Bu durumda hem cansız bir görünüm, hem de çatlaklar meydana gelir. Yüz bakımı kremleri içerisinde bulunan bu ürünler, cansız görünüme bir son vermenizi sağlar. Böylece çatlakların oluşması da engellenir.

Her cilt tipine uygun olan bu ürünler, nem denginizi yeniden sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Gece ve gündüz kremleri farklı olup, tercih ederken dikkat edilmelidir.

Peeling

Yüz bakımı yaparken en önemli hususlardan bir tanesi temizlemedir. Normal temizleme ürünleri bazı durumlarda yeterli bakımı yapmadığı için, peeling ürünleri devreye girerek size yepyeni bir cilt sunmaktadır.

Vücudumuzda zaman içerisinde biriken ölü deriler atılsa da hepsi dâhil olmaz. Bu nedenle bir süre sonra lekelenmelere ve siyah noktalar meydana gelir ve cilt mat bir görünüm alır. Düzenli ve doğru şekilde kullanılan peeling ürünler, yüzünüzü temizler ve tüm ölü derilerin atılmasına yardımcı olur. Ayrıca siyah nokta ve lekelerin de yok edilmesinde rol oynar.

Cilt Maskesi

Günlük aktiviteler ve makyaj yapmak, cildi yoran etmenler arasındadır. Bu nedenle zamanla cilt matlaşarak, siyah noktalar meydana gelir. Yüz bakımı ürünleri olarak maskeler hem siyah noktalara karşı mücadele etmekte, hem de sizi rahatlamaktadır.

Burada krem, kil, kâğıt ve soyulabilir maskeler mevcut olup, her birinin kullanıldığı alan farklıdır. Bunları tek tek incelerseniz, ihtiyacınıza en iyi çözümü sunacak ürünü bulabilirsiniz.

Göz Kremi

Bilindiği gibi yaşlanmanın ilk ve en etkili belirtileri, göz çevresinde meydana gelir. Ayrıca göz çevresi vücuttan farklı olduğu için, buraya normal bakım ürünleri uygulanmaz.

Bu durumda sıklıkla göz çevresinde mat ve cansız bir deri ortaya çıkar. Yüz bakımı ürünleri arasından göz kremleri, bu bölgeye özel yapısı sayesinde, kırışıklıklar, göz altı morlukları ve göz altında meydana gelen torbaları engellenir.

Yukarı Çık