share icon

Dermo'LOS Vücut Ve Leke Karşıtı Yüz Güneş Kremi Seti 50 Ml + 50 Ml

199,90 TL
Aynı Gün Teslimat
Sadece İSTANBUL İçi Saat: 12.00’a Kadar Alınan Siparişler AYNI GÜN KURYE İle Teslim Edilir (Pazar Günleri Hariçtir)
Türkiye Geneline Ücretsiz Kargo
199 TL ve Üzeri Siparişlerde Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo ve En Geç 1-3 İş Günü İçinde Teslimat
Dermo'LOS Vücut Ve Leke Karşıtı Yüz Güneş Kremi Seti 50 Ml + 50 Ml
 
Dermo’LOS Laboratuvarlarında geliştirilen ‘’360° Yüksek Koruma ve Uzun Süreli Hidrasyon’ formülü sayesinde yüz ve boyun bölgelerinde güneş ve mavi ışık etkisine bağlı oluşan lekelenmelerin önüne geçilmesine yardımcı olur. Yağlı ve yapışkan olmayan şu bazlı dokusu ile yüze mükemmel uyum sağlar ve komedojenik etki göstermez. Geniş spektrumlu son teknoloji, fotostabil UVA/UVB/VİS/İR Filtre sistemi sayesinde yüzünüzü güneşin zararlı ışınlarından korumanıza yardımcı olur. Ekstra hafif ve yumuşak dokusu sayesinde cildinizde ağırlık yapmadan kadifemsi bir his bırakır.  Her cilt tipine ve her cilt rengine uyum sağlayan teknolojisi ile homojenik koruma sağlar. Bileşimi, elektromanyetik radyasyona maruz kalmanın sonuçlarına ve katı atmosferik kirlilik parçacıklarına karşı koruyucu bir kalkan oluşturarak koyu lekelerin ortaya çıkmasını önlemeye yardımcı olur ve daha daha genç görünen ışıl ışıl bir cilt kazandırır.
+
Dermo’LOS 50 SPF Vücut Güneş Kremi 50 Ml
 
Dermo’LOS Laboratuvarlarında geliştirilen ‘’360° Yüksek Koruma ve Uzun Süreli Hidrasyon’ formülü sayesinde yüz ve tüm vücutta güneşin zararlı ışınlarına karşı yüksek koruma sağlar. Deniz ve deniz canlıları dostu formülü sayesinde yağlı ve yapışkan olmayan şu bazlı dokusu cilde mükemmel uyum sağlar. Geniş spektrumlu son teknoloji, fotostabil UVA/UVB/VİS/İR Filtre sistemi sayesinde yüz ve vücudunuzu güneşin zararlı ışınlarından korumanıza yardımcı olur. Terlemeye ve suya dayanıklı ekstra hafif ve yumuşak dokusu ile cildinizde ağırlık yapmadan kadifemsi bir his bırakır. Tüm aile bireylerine, her cilt tipine ve her cilt rengine uyum sağlayan teknolojisi ile homojenik koruma sağlar. Bileşimi, ultraviyole ışık ile lektromanyetik radyasyona maruz kalmanın sonuçlarına ve katı atmosferik kirlilik parçacıklarına karşı koruyucu bir kalkan oluşturarak kızarıklık oluşumunu ve güneş yanıklarını önlemeye yardımcı olur.
 

 
  • Kullanımı:   Güneşe çıkmadan 15 dakika öncesinde tüm yüz ve vücudun güneş gören kısımlarına yeterli miktarda güneş kremini uygulayın. Terledikten ve suya temas ettikten sonra güneş kremini yeniden uygulayın. Güneşin dik acılarla yeryüzüne geldiği 11:00 – 14:00 saatleri arasında güneş temasından kaçının.
  • Uyarılar:   Harici kullanım içindir, yenmez. Oda sıcaklığında ve kuru bölgede muhafaza ediniz.
Yükleniyor...