share icon

Felix Ton Balıklı Yetişkin Kedi Konservesi 85 Gr

10,99 TL
Brand: Felix
Tarafınıza Teslim Süresi
En Geç 1-2 İş Günü
Ücretsiz Kargo
99 TL ve Üzeri Siparişlerde

Felix Ton Balıklı Yetişkin Kedi Konservesi 85 Gr

Evinizde beraber yaşadığınız ya da sokakta ilgilendiğiniz kediler için mamaları Hanibana.com üzerinden kolayca alabilirsiniz.

Geniş ürün çeşitliliği arasından kedilerinizin damak zevkine uygun ürünleri seçebilirsiniz. Yavru ve yetişkin kediler için özel olarak geliştirilen içeriği ile Felix kedi maması çeşitlerini Hanibana.com’da bulabilirsiniz.
 

Dünyanın en iyi pet mama markalarından biri olan Purina bünyesinde hazırlanan Felix zengin içeriği ile oldukça besleyicidir.

Somonlu, sığır etli, kuzu etli, tavuklu, sardalyalı gibi pek çok seçeneği bulunan bu ürünler saklama koşullarına uygun biçimde Hanibana.com’da muhafaza edilir.

Son kullanma tarihleri sürekli olarak kontrol edilir ve mamalar taze biçimde sizlere ulaştırılır.

Kedinizin ihtiyaçlarını karşılamak için en uygun yerdesiniz.

Hanibana.com zengin çeşitliliği, uygun fiyat politikası, hızlı ve güvenilir teslimat anlayışı ile sizin ve kedilerinizin rahatını düşünür.

Kemik gelişimini destekleyen, diş yapısını koruyan Felix mamalar kedinizin su ihtiyacını da önemli ölçüde karşılar.

 

Uygun fiyatlarla sunduğumuz kedi mamalarını çoklu adetler halinde alarak hem evinizdeki hem de sokakta yaşayan kedileri rahatlıkla besleyebilirsiniz. En iyi şekilde paketlediğimiz ürünleri kısa sürede kapınıza kadar ulaştırıyoruz.

Hızlı servis ağımız ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı görev biliyoruz.
 

BESLENME TABLOSU: Ortalama yetişkin bir kedi için (4kg) günde 3 paket, en az iki farklı öğün halinde verilmelidir. Beslenme değerleri normal çevre şartlarında, ortalama aktivitedeki kediler için belirlenmiştir. Bu değerler kedinizin kendi ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterebilir. Kedinizin ağırlığını takip ederek, ona vereceğiniz miktarı ayarlayınız.
 

İÇİNDEKİLER: Et ve hayvansal türevler, Bitkisel protein ekstraktları, Balık ve balık türevleri (%4 ton balığı),Mineraller, Çeşitli şekerler.
 

KATKI MADDELERİ: Besinsel Katkılar: IU/kg: Vit. A: 585; Vit D3: 90; Vit E: 13;mg/kg: Demir sülfat monohidrat 20; Kalsiyum iyodat anhidre: 0.26; Bakır sülfat pentahidrat: 2.3; Mangan sülfat monohidrat: 4.0; Çinko sülfat monohidrat: 33.Teknolojik Katkılar: mg/kg: Çin tarçını zamkı: 2900.
 

ANALİZ DEĞERLERİ: Nem: ?.0, Protein: ,5, Yağ içeriği: %2.5,Ham kül: %2.5, Ham selüloz: %0.05, Linolenik Asit (Omega-6 YA): %0.4.


 
Loading...