share icon

Felix Somonlu Lezzet Dilimleri Pouch Mama 80 Gr

22,90 TL
SKT 06.2025
Aynı Gün Teslimat
Sadece İSTANBUL İçi Saat: 12.00’a Kadar Alınan Siparişler AYNI GÜN KURYE İle Teslim Edilir (Pazar Günleri Hariçtir)
Türkiye Geneline Ücretsiz Kargo
199 TL ve Üzeri Siparişlerde Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo ve En Geç 1-3 İş Günü İçinde Teslimat
Felix Somonlu Lezzet Dilimleri Pouch Mama 80 Gr

Yetişkin Kedi Konservesi Sevimli dostları sağlıklı bir ömür geçirmeleri için doğru seçilmiş kaliteli bir mamaya ihtiyaçları vardır.
Felix Tasty Shreds Somonlu Lezzetli Et Dilimleri Yetişkin Kedi Konservesi sevimli dostlarımızın yaşam fonksiyonlarına göre hazırlanmıştır.
Mama seçimi yaparken yaş kilo aktivite ve kısır oluşlarına göre seçim yapınız. Felix Tasty Shreds Somonlu Lezzetli Et Dilimleri Yetişkin Kedi Konservesi Yetişkin kediler için lezzetli et dilimleri içeren sos içinde somonlu yaş mamadır. Kısırlaştırılmış kediler için de uygundur.

İçerik Et ve Hayvansal Türevler %16 Bitkisel

Protein Ekstraktları Balık ve Balık Türevleri (Somon %4) Mineraller Çeşitli Şekerler Yağlar Bitkisel Türevler Et ve Hayvansal Türevler %50 (Parçacıklarda) Analiz Raporu Nem %78 Protein %13,5 Yağ 2,6 Ham Kül %2,6 Ham Selüloz %0,05 Omega-6 Yağ Asidi %0,5 Besin Katkı Maddeleri Vitamin A 800 IU/kg Vitamin D3 120 IU/kg Vitamin E 18 IU/kg Demir (II) Sülfat Monohidrat 9,3 mg/kg Kalsiyum İyodat Anhidre 0,23 mg/kg Bakır (II) Sülfat Penhidrat 0,8 mg/kg Mangan Sülfat Monohidrat 1,8 mg/kg Çinko Sülfat Monohidrat 16 mg/kg Taurin 500 mg/kg Aroma Vericiler Beslenme Önerisi Yetişkin ortalama bir kedi için (4kg),2 ayrı öğün halinde 3-4 paket ile besleyiniz.
Beslenme değerleri kedinizin kendi ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterebilir.

Oda sıcaklığında servis ediniz.
Su kabında daima taze ve temiz su bulundurunuz.

Kuru ve serin yerde muhafaza ediniz.
Birlikte Alınanlar
Yükleniyor...