ürün ara
  FİLTRE Temizle
  Marka Seçiniz
  Kişiye Özel Hediye

  Sırala:

  Gösterim Tipi:

  Ürün Tipi:

  Kişiye Özel Hediye

  Sevginizi, bağlılığınızı, karşınızdakine verdiğiniz değeri küçük ve anlamlı hediyelerle dile getirmek isteyebilirsiniz. Hanibana.com olarak Nestlé Damak ile yaptığımız işbirliği sonucunda sizler için özel çikolata kutuları hazırlıyoruz. Kendiniz ya da sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz kişiye özel çikolata paketlerini hazırlamamız için bize bir fotoğraf göndermeniz yeterlidir. Göndereceğiniz fotoğrafların net ve kaliteli olmasına dikkat edebilirsiniz.

  Hazırladığınız görselleri sticker üzerine basarak çikolata paketlerine uyguluyoruz. Özel mesajınızı da fotoğraf ile birlikte paket tasarımına ekliyoruz. Sevdikleriniz için özenle hazırlanan bu lezzetli kutuyu büyük bir özenle sahibine ulaştırıyoruz. Kişiye özel Nestlé Damak Antep fıstıklı sütlü çikolata 3x70 gr hediye paketi ile sevdiklerinizin yüzünde gülücük olabilirsiniz.

  Paket içerisinde 3 adet 70 gramlık Antep fıstıklı sütlü Damak çikolata bulunuyor. Sevgililer günü, yıldönümü, doğum günü gibi özel anlarda ya da sadece içinizden geldiği için bu özel kutularımızı tercih ederek #bidamakgüzellik yapabiliriniz. Hediye ettiğiniz kişinin mutluluğunu kayda alarak bizimle de paylaşabilirsiniz.

  Yukarı Çık