share icon

Purina One Somonlu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 800 Gr

218,50 TL
SKT 06.2024
Aynı Gün Teslimat
Sadece İSTANBUL İçi Saat: 12.00’a Kadar Alınan Siparişler AYNI GÜN KURYE İle Teslim Edilir (Pazar Günleri Hariçtir)
Türkiye Geneline Ücretsiz Kargo
199 TL ve Üzeri Siparişlerde Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo ve En Geç 1-3 İş Günü İçinde Teslimat
Purina One Somonlu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 800 Gr

Gözle görünür bir sağlık için kısırlaştırılmış kedilere özel beslenme formülasyonu

PURINA ONE Sterilcat, Purina veteriner hekimleri ve beslenme uzmanları tarafından kısırlaştırılmış kedilnizin sağlıklı bir metabolizmaya sahip olmasını sağlamak ve idrar yolları sağlığını korumak amacıyla özenle formüle edilmiştir.
Yüksek protein içeriği, (yetişkin formülasyonlara kıyasla %15 daha fazla) düşük yağ oranı ve ortalama oranda karbonhidrat içeriği ile kısırlaştırılmış kedinizin sağlıklı bir metabolizmaya sahip olmasını desteklemek ve kilo kontrolünü kolaylaştırabilmek için özel bir formülasyona sahiptir. Purina ONE Sterilcat kas yoğunluğunun sürdürülebilirliğini sağlarken aynı zamanda enerji ihtiyacı ve egzersiz düzeyinde azalmadan dolayı oluşabilecek yağ birikiminin önlenmesine de yardımcı olmayı hedefler. Dengeli mineral içeriği ve kısırlaştırılmış kedinizin ihtaçlarını karşılayan tam beslenme sağlayan formülasyonu sayesinde istenen idrar pH düzeyini sağlar ve böylece idrar yolları sistemi sağlığının korunmasını destekler.
Özel formülü sayesinde kedinizin savunma mekanizmasının güçlendirilmesine destek olur.
Kısırlaştırılmış kedinizin sağlıklı bir metabolizmaya sahip olmasını sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir.
Yüksek protein içeriği sayesinde kilo kontrolü sağlar. (yetişkin formülasyonlara oranla %15 daha fazla)
Dengeli mineral içeriği sayesinde idrar yolları sağlığını destekler.
Yüksek kaliteli içerikler sayesinde yüksek besinsel emilim ve yüksek sindirilebilirlik düzeyine sahiptir.
Dişlerde tartar oluşumunu %40’a kadar azalttığı kanıtlanmıştır.

Günlük Besleme Miktarı (g/gün)
KEDİNİN AĞIRLIĞI    MİKTAR
2-4 kg    30-60 g
4-6 kg    60-85 g
6-8 kg    85-115 gBeslenme ortalamaları normal çevre şartlarındaki ortalama aktivitedeki kediler için belirlenmiştir. Bu değerler kedinizin kendi ihtiyaçlarına göre değişkenlik gösterebilir. İdeal, sağlıklı bir vücut ağırlığının korunması için beslenme değerleri, hava koşulları, kedinizin aktivite seviyesi ve fiziksel durumuna uygun şekilde ayarlanmalıdır. Mamayla birlikte daima taze ve temiz içme suyu bulundurulmalıdır. PURINA ONE kedi maması ile kedinizi ilk defa beslemeye başladığınızda, kullandığınız mama ile birlikte karıştırarak kedinize vermenizi tavsiye eder, 7 günlük bir süre içerisinde mevcut mamanızdan tamamıyla PURINA ONE kedi mamasına geçişi sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmenizi öneririz. Kuru ve serin yerde muhafaza ediniz.
Beslenme Analizi
Protein %37.0, Yağ İçeriği %13.0, Ham Kül %7.5, Ham Selüloz %4.0.
İçindekiler
Somon (%15),buğday (%15),kurutulmuş kanatlı proteini, mısır gluten unu, soya unu, mısır, hayvansal yağ, kurutulmuş pancar küspesi, kurutulmuş hindiba kökü (%2),kurutulmuş balık proteini, mineraller, sakatat, maya (%1).
Besin Katkıları
IU/kg: Vit A: 36 960; Vit D3: 1 120; Vit E: 770 mg/kg: Vit C: 160; Taurin: 780; Fe(E1): 253; I(E2): 3.2; Cu(E4): 50; Mn(E5): 105; Zn(E6): 428; Se(E8): 0.29 
Antioksidanlar
Gramaj    800 gr
Birlikte Alınanlar
Yükleniyor...