ürün ara

  Sevkiyat ve Teslimat

  Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra iş programına göre kargoya teslim edilir.

  Teslimat adresinin uzaklığına göre de anlaşmalı olarak çalıştığımız kargo şirketi 3-7 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

  Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak, belirtilen iletişim kanalları üzerinden bilgi verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

  Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

  Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri (YURTİÇİ KARGO) tarafından gönderilmektedir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

  Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda ise konu ile ilgili bir e-posta size gönderilecek ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

  www.hanibana.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır.

  Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenebilmektedir. Bu durumda; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 10 (On) gün bekleme süresi vardır.

  Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

  AYNI GÜN KARGOYA TESLİM ŞARTLARI 

  Hafta İçi Saat: 16:00'a, Cumartesi saat 12:00'a  Kadar Ödemesi Alınmış Siparişler İçin Geçerlidir

  Bayram - Tatil Günleri Hariç

  Turuncudan Kozmetik Itriyat Gıda Paz. Yay. Dan. Hiz. Ltd. Şti.

  WhatsApp:
   0850 441 14 61

  Kirazlıtepe Mah. Boğaziçi Cad. No:53/A Üsküdar - İstanbul

  Yukarı Çık