ürün ara
  FİLTRE Temizle
  Marka Seçiniz

  Sırala:

  Gösterim Tipi:

  Ürün Tipi:

  Sma Optipro Probiyotik

  Bebeklerde beslenme, sağlıklı bir gelişim için en önemli yeri kapsar. Bu nedenle uzmanlar, onların gelişiminde ve sağlıklı büyümesinde anne sütünün öneminin altını çizmektedir. Bununla beraber, bazı durumlarda anne sütünün kullanılamadığı durumlar olabilir. Eğer annenin, emzirme yoluyla geçebilecek bir rahatsızlığı varsa ya da annenin sütü yetersizse, hekim kontrolü ve önerisi ile bebek devam sütü tercih edilebilir.

  Bu kullanıma başladıktan sonra anne sütü azaldığı için, doktora müracaat edilerek, buna göre hareket edilmelidir. Eğer doktor bu ürünlerin kullanımını onaylamışsa, burada tercih yapılabilecek pek çok ürün vardır. Bunlar arasında SMA Optipro Probiyotik, bebeklerinizin beslenmesi ve ihtiyacı olan besini bulundurur. Bebeklerin aylık ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanan SMA Optipro Probiyotik, fiziksel gelişimi için de ihtiyaç duyulan besinleri ihtiva eder.

  SMA Optipro Probiyotik Çeşitleri

  Anne sütü, bebeğin aylık ihtiyaçlarına göre değişen besin değerlerine sahiptir. Dolayısıyla anne sütünün 0-6 ay ile 6-12 ay anne sütünün değerleri aynı değildir. SMA Optipro Probiyotik bebeklerin dönemsel ihtiyaçlarına cevap vermekle beraber, bebeklerin yaşlarına uygun farklı çeşitlerle üretilmiştir.

  1. SMA Optipro Probiyotik 1 Bebek Sütü 0-6 Ay
  2. SMA Optipro Probiyotik 2 Bebek Sütü 6-12 Ay
  3. SMA Optipro Probiyotik 3 Bebek Sütü 1-3 Yaş

  Eğer anne sütü kullanılıyorsa, SMA Optipro Probiyotik kullanımından önce doktora danışılmalıdır. Ayrıca dünya Sağlık Örgütü (DSÖ), bebeklerde doğum sonrasında gelen ilk 6 ay süresince sadece anne sütü verilmesini tavsiye etmektedir. Anne sütü, bebeklerde görülen hastalıklara karşı dengeli bir beslenme yöntemi oluşturur. Bu nedenle doğum ardından bebeklerin beslenmesinde iyi sağlıklı ve iyi metot, anne sütüdür.

   

  Yukarı Çık