Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Kişiye Özel Ürünler

Kişiye Özel Çikolata: #bidamakgüzellik

Yıl dönümlerinde, özel günlerde, en özel kutlamalarda ya da sizin istediğiniz anlarda kişiye özel ambalajıyla göz dolduran Nestle Damak çikolatalar ile sevdiklerinize özel bir sürpriz yapın! Hanibana ve Nestle’nin profesyonel iş birliği ile hazırlanan özel Damak çikolatalar ile yepyeni bir hediye anlayışı sizleri bekliyor. Fotoğrafıyla ölümsüz kıldığınız o en güzel anı ve kalbinizden geçen o özel notu bizlere ulaştırdıktan sonra en değer verdiklerinize kocaman tebessümler armağan edebilirsiniz. Antep fıstıklarıyla çikolatanın efsanevi aşkı Damak çikolataları kendi özel tasarımınızla donatarak değer verdiklerinize hediye etmeniz işte, bu kadar kolay! 

Nestle Damak Hediyelik Çikolata satın almak için bizlere dilediğiniz fotoğraf baskısını ve notunuzu ileterek online siparişinizi kolayca oluşturabilirsiniz. Üstelik sevdiklerinizin damağına en uygun olduğunu düşündüğünüz beyaz, sütlü ya da bitter çikolata seçeneklerinden dilediğinizi seçmekte özgürsünüz. 
 

Kişiye Özel Nestle Damak Antep Fıstıklı Çikolata

Sevginin en tatlı ve damaklarda hissedebilir hali olan Kişiye Özel Nestle Damak çikolatalar ile kutlamaları farklı bir boyuta taşımanız mümkün. Nestle Damak çikolata, sezonunda hasat edilmiş olan taptaze, çıtır çıtır antep fıstıklarıyla ve damaklarda lezzet patlaması yapan kendine has lezzetiyle hem damaklarda hem de kalplerde hissedilebilir bir sevgi vadediyor. İdeal bir armağan olarak öne çıkan kişiye özel çikolata çeşitleriyle zamansız sürprizler yapabilir sevginize seviye atlatabilirsiniz.
 

Hanibana.com Kişiye Özel Damak

Kişiye özel hediye konusunda çok özel bir armağana dönüşen Hanibana.com Nestle Damak çikolata seti özel karton kutusunda hediye paketi yapılarak hızlıca alıcıya ulaştırılır. Paket içerisinde 3 adet 70 gramlık sizin seçeceğiniz Nestle Damak Çikolata yer alır. Sizden alınan fotoğraf ve not tasarımları özel sticker’lar üzerine baskı yapılarak çikolata paketlerine uygulanmaktadır. Bu nedenle göndereceğiniz fotoğrafların net ve canlı olmasına önem vermenizi rica ederiz. 3 adet dikdörtgen çikolata tableti üzerinde de aynı fotoğrafınız mevcut olacaktır. Duygularınızı anlatan 3 kelimelik özel mesajınız ise fotoğrafların üzerinde yer alacaktır. Sevginizi anlatacak olan 3 kelimenin en fazla 12’şer karakter olması gerekmektedir. Toplam mesajınız ise 35 karakter aralığını geçmemelidir. Çikolatalarınız, ilk günkü tazeliğini ve bütünlüğünü koruması için özel buz aküleri ile sizlere güvenle ulaştırılacaktır. Ürününüz ulaştığında onu kuru ve serin bir yerde saklayabilirsiniz. 

Şimdi, değer verdiklerinize #bidamakgüzellik yapma zamanı!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...