share icon

Sma 1 Optipro Probiyotik 0-6 Ay Bebek Sütü 800 Gr

556,02 TL
SKT 08.2024
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Türkiye Ve Yurtdışına Hızlı Teslimat
içinde sipariş ver kargolansın!
TESLİMAT BİLGİSİ
Pzt.- Cmt. Saat:14:00'a Kadar Sipariş Ver, Tüm Türkiye'ye AYNI GÜN KARGOLANSIN
(PAZAR GÜNLERİ HARİÇ)

Sma 1 Optipro Probiyotik 0-6 Ay Bebek Sütü 800 Gr

Dünyanın en sevilen ve en çok ilgi gören devam sütü SMA Optipro Hanibana.com ile hızlı ve güvenilir biçimde kapınıza kadar geliyor. SMA Optipro Probiyotik, SMA Comfort ve SMA İyi geceler seçeneklerine ister tek olarak isterseniz çoklu halde ulaşmanız mümkündür. İndirim fırsatları ile sunduğumuz SMA Optipro Probiyotik mamalardan bebeğinizin gelişimine ve ihtiyacına uygun seçenekleri ürün yelpazemizde bulabilirsiniz.

Bebeklerin beslenme biçimi bütün gelişim sürecini derinden etkileyen bir konudur. Devam sütü kullanmanız gerektiğinde seçiminizi kaliteli içeriklerden yapmanız son derece önemlidir. Doktorunuzun yönlendirmesi ile en doğru içeriği belirledikten sonra Hanibana.com’da sizler için sunulan SMA Optipro Probiyotik biberon mamalarına göz atabilirsiniz.

Yaşa uygun protein ve probiyotik içerikleri Nestlé tarafından özel olarak geliştirilen Optipro teknolojisi ile SMA Optipro Probiyotik biberon mamaları haline getirilir. Besleyiciliği ve doyuruculuğu yüksek olan bu mama lezzeti ile bebeğinizi mutlu eder. Vitamin ve mineral yönünden de zengin olan bu ürün en uygun fiyat anlayışı ile Hanibana.com üzerinden sizlere sunulur.

•    Yaşa Uygun Eşsiz Protein Teknolojisi

Anne sütü ile ilgili Nestle'nin yapmış olduğu araştırmalara istinaden geliştirilmiş protein teknolojisine sahip olan OPTIPRO®, çocukların ihtiyaçların uygun kalitede ve miktarda protein içeriği sağlar.

ÖNEMLİ UYARI: Bebekler için en iyisi anne sütüdür ve emzirme devam edebildiği kadar etmelidir. SMA® OPTIPRO® 1 yalnızca doğumdan itibaren anne sütüyle beslenemeyen 0-6 aylık sağlıklı bebeklerin beslenmesi için bağımsız sağlık hizmeti çalışanlarının tavsiyesi ile kullanılmalıdır.

Standart Beslenme Tablosu 

UYARI: SMA® OPTIPRO 1’i bebeğinizi beslemeden hemen önce ve tek seferde yalnızca bir biberon hazırlayınız. Ürünün içerisinde bulunan ölçeği kullanınız. Kullanım önerilerini dikkatle uygulayınız ve hazırladıktan hemen sonra bebeğinizi besleyiniz. Bebeğinizi beslerken yalnız bırakmayınız ve mutlaka tutunuz.

YAŞ

ILIK SU
(KAYNATILMIŞ) (ml)

ÖLÇEK

24
SAATTEKİ
BESLENME
SAYISI

1-2 hafta

90

3

6

3-4 hafta

120

4

5

2 ay

150

5

5

3-4 ay

180

6

5

5-6 ay

210

7

5

Standart beslenme tablosu bebeklerin ihtiyaçlarına dayanan bir genel kılavuzdur. Bebeğinizin tablodaki miktarlardan daha az veya daha çok bebek sütüne gereksinimi olduğunu düşünürseniz mutlaka yetkili sağlık çalışanına danışınız. 1 ölçek yaklaşık olarak 4,3 gr bebek sütü içerir. 30 ml su içerisine bir ölçek SMA® OPTIPRO® 1 ilave ediniz. Ürünün içeriğinde bulunan canlı kültürlerin sayılarını koruyabilmek için toz formülü ilave etmeden önce kaynamış suyun vücut sıcaklığına kadar soğumuş olduğuna emin olunuz. Ürünü hazırlarken yalnızca ürün kapağının altındaki ölçü kaşığını kullanınız. Doktorunuzla görüşmeden beslenme tablosunda verilmiş olan ölçülerden daha az veya daha fazla formül kullanmayınız, bu durum bebeğin yeterli besin alamamasına veya susuz kalmasına sebep olabilir. Bebeğinizin beslenmesinde değişiklik yapmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız.

Kullanım Önerileri

 • Bebeğinizin beslenmesi bittikten sonra artan sütü tekrar kullanmayınız.
 • Biberondaki bebek sütüne yiyecek eklemesi yapmayınız
 • Bebek sütünü mikrodalga kullanarak ısıtmayınız, ısı dağılımı eşit olmaz ve bebeğinizin ağzı yanabilir.
 • Ölçek kutu açıldığında folyonun üzerinde bulunur, sonraki kullanımlarınızda ürünün hazırlanması bölümünde belirtildiği gibi kapak altındaki özel bölmeye yerleştiriniz.

Saklama Önerisi

 • Ürününüzü serin ve kuru bir yerde muhafaza ediniz.
 • Kutu açılımından itibaren ürünün tazeliğini korumak amacıyla kutuyu plastik kapağıyla kapalı tutmaya özen gösteriniz.
 • Açılmış kutuyu en fazla 3 hafta içinde tüketiniz.
 • Yüksek sıcaklıkta uzun süre tutmayınız.
 • Uygun olmayan hazırlama ve saklama şekilleri sağlığa zararlıdır.

Hazırlanması

 1. Ellerinizi iyice yıkayınız.
 2. Biberon, biberon başlığı, kapağının temizliğinden emin olun ve kullanana kadar kaynamış suyun içerisinde bekletin.
 3. İçme suyunu beş dakika kaynatın ve soğumaya bırakın.
 4. Beslenme tablosunda önerilen miktarlara uyarak formülü ılık suya ekleyin.
 5. Biberonu kapatıp toz tamamen çözünene kadar çalkalayın.
 6. Ürünün ölçeğini kullanımınızdan sonra resimde gösterildiği şekilde kutunun içine asılı bir şekilde saklayın.
 7. Kutuyu her kullanımızdan sonra sıkıca kapatın.

İçindekiler

Demineralize peyniraltı suyu (süt ürünü),yağsız süt, bitkisel yağlar [yüksek oleik asitli ayçiçek, düşük erusik asitli kolza, ayçiçek, antioksidan (alfa-tokoferol, L-askorbilpalmitat)], laktoz (süt ürünü) sitrik asidin kalsiyum tuzları, potasyum sitrat, balık yağı, magnezyum klorür, potasyum hidroksit, emülgatör (soya lesitini),potasyum klorür, kolin bitartarat, asitliği düzenleyici (sitrik asit),L-fenilalanin, ortofosforik asidin sodyum tuzları, sodyum klorür, vitamin C (sodyum L-askorbat),kalsiyum hidroksit, taurin, L-histidin, inositol, ferroz sülfat, çinko sülfat, sitidin 5'-monofosfat, vitamin E (DL-alfa-tokoferil asetat),L-karnitin, üridin 5'-monofosfat, niasin (nikotinamid),adenozin 5'-monofosfat, pantotenik asit (D-pantotenat, kalsiyum),GMP'nin sodyum tuzları, bakır sülfat, vitamin B1 (tiamin mononitrat),vitamin A (retinil asetat),vitamin B2 (riboflavin),vitamin B6 (piridoksin hidroklorür),manganez sülfat, potasyum iyodür, folat (folik asit),peyniraltı suyu proteini (süt ürünü),sodyum selenat, vitamin K (fitomenadion),vitamin D (kolekalsiferol),biotin (D-biotin),vitamin B12 (siyanokobalamin). 

Alerjenler

Süt, soya, balık yağı içerir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...