Barcode:7613287321077
(1)
share icon

Sma 1 Optipro Probiyotik 0-6 Ay Bebek Sütü 800 Gr

 • SKT 08.2024
 • 260,00 TL
Tarafınıza Teslim Süresi
En Geç 1-2 İş Günü
Ücretsiz Kargo
99 TL ve Üzeri Siparişlerde

Sma 1 Optipro Probiyotik 0-6 Ay Bebek Sütü 800 Gr

Dünyanın en sevilen ve en çok ilgi gören devam sütü SMA Optipro Hanibana.com ile hızlı ve güvenilir biçimde kapınıza kadar geliyor. SMA Optipro Probiyotik, SMA Comfort ve SMA İyi geceler seçeneklerine ister tek olarak isterseniz çoklu halde ulaşmanız mümkündür. İndirim fırsatları ile sunduğumuz SMA Optipro Probiyotik mamalardan bebeğinizin gelişimine ve ihtiyacına uygun seçenekleri ürün yelpazemizde bulabilirsiniz.

Bebeklerin beslenme biçimi bütün gelişim sürecini derinden etkileyen bir konudur. Devam sütü kullanmanız gerektiğinde seçiminizi kaliteli içeriklerden yapmanız son derece önemlidir. Doktorunuzun yönlendirmesi ile en doğru içeriği belirledikten sonra Hanibana.com’da sizler için sunulan SMA Optipro Probiyotik biberon mamalarına göz atabilirsiniz.

Yaşa uygun protein ve probiyotik içerikleri Nestlé tarafından özel olarak geliştirilen Optipro teknolojisi ile SMA Optipro Probiyotik biberon mamaları haline getirilir. Besleyiciliği ve doyuruculuğu yüksek olan bu mama lezzeti ile bebeğinizi mutlu eder. Vitamin ve mineral yönünden de zengin olan bu ürün en uygun fiyat anlayışı ile Hanibana.com üzerinden sizlere sunulur.

•    Yaşa Uygun Eşsiz Protein Teknolojisi

Anne sütü ile ilgili Nestle'nin yapmış olduğu araştırmalara istinaden geliştirilmiş protein teknolojisine sahip olan OPTIPRO®, çocukların ihtiyaçların uygun kalitede ve miktarda protein içeriği sağlar.

ÖNEMLİ UYARI: Bebekler için en iyisi anne sütüdür ve emzirme devam edebildiği kadar etmelidir. SMA® OPTIPRO® 1 yalnızca doğumdan itibaren anne sütüyle beslenemeyen 0-6 aylık sağlıklı bebeklerin beslenmesi için bağımsız sağlık hizmeti çalışanlarının tavsiyesi ile kullanılmalıdır.

Standart Beslenme Tablosu 

UYARI: SMA® OPTIPRO 1’i bebeğinizi beslemeden hemen önce ve tek seferde yalnızca bir biberon hazırlayınız. Ürünün içerisinde bulunan ölçeği kullanınız. Kullanım önerilerini dikkatle uygulayınız ve hazırladıktan hemen sonra bebeğinizi besleyiniz. Bebeğinizi beslerken yalnız bırakmayınız ve mutlaka tutunuz.

YAŞ

ILIK SU
(KAYNATILMIŞ) (ml)

ÖLÇEK

24
SAATTEKİ
BESLENME
SAYISI

1-2 hafta

90

3

6

3-4 hafta

120

4

5

2 ay

150

5

5

3-4 ay

180

6

5

5-6 ay

210

7

5

Standart beslenme tablosu bebeklerin ihtiyaçlarına dayanan bir genel kılavuzdur. Bebeğinizin tablodaki miktarlardan daha az veya daha çok bebek sütüne gereksinimi olduğunu düşünürseniz mutlaka yetkili sağlık çalışanına danışınız. 1 ölçek yaklaşık olarak 4,3 gr bebek sütü içerir. 30 ml su içerisine bir ölçek SMA® OPTIPRO® 1 ilave ediniz. Ürünün içeriğinde bulunan canlı kültürlerin sayılarını koruyabilmek için toz formülü ilave etmeden önce kaynamış suyun vücut sıcaklığına kadar soğumuş olduğuna emin olunuz. Ürünü hazırlarken yalnızca ürün kapağının altındaki ölçü kaşığını kullanınız. Doktorunuzla görüşmeden beslenme tablosunda verilmiş olan ölçülerden daha az veya daha fazla formül kullanmayınız, bu durum bebeğin yeterli besin alamamasına veya susuz kalmasına sebep olabilir. Bebeğinizin beslenmesinde değişiklik yapmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız.

Kullanım Önerileri

 • Bebeğinizin beslenmesi bittikten sonra artan sütü tekrar kullanmayınız.
 • Biberondaki bebek sütüne yiyecek eklemesi yapmayınız
 • Bebek sütünü mikrodalga kullanarak ısıtmayınız, ısı dağılımı eşit olmaz ve bebeğinizin ağzı yanabilir.
 • Ölçek kutu açıldığında folyonun üzerinde bulunur, sonraki kullanımlarınızda ürünün hazırlanması bölümünde belirtildiği gibi kapak altındaki özel bölmeye yerleştiriniz.

Saklama Önerisi

 • Ürününüzü serin ve kuru bir yerde muhafaza ediniz.
 • Kutu açılımından itibaren ürünün tazeliğini korumak amacıyla kutuyu plastik kapağıyla kapalı tutmaya özen gösteriniz.
 • Açılmış kutuyu en fazla 3 hafta içinde tüketiniz.
 • Yüksek sıcaklıkta uzun süre tutmayınız.
 • Uygun olmayan hazırlama ve saklama şekilleri sağlığa zararlıdır.

Hazırlanması

 1. Ellerinizi iyice yıkayınız.
 2. Biberon, biberon başlığı, kapağının temizliğinden emin olun ve kullanana kadar kaynamış suyun içerisinde bekletin.
 3. İçme suyunu beş dakika kaynatın ve soğumaya bırakın.
 4. Beslenme tablosunda önerilen miktarlara uyarak formülü ılık suya ekleyin.
 5. Biberonu kapatıp toz tamamen çözünene kadar çalkalayın.
 6. Ürünün ölçeğini kullanımınızdan sonra resimde gösterildiği şekilde kutunun içine asılı bir şekilde saklayın.
 7. Kutuyu her kullanımızdan sonra sıkıca kapatın.

İçindekiler

Demineralize peyniraltı suyu (süt ürünü),yağsız süt, bitkisel yağlar [yüksek oleik asitli ayçiçek, düşük erusik asitli kolza, ayçiçek, antioksidan (alfa-tokoferol, L-askorbilpalmitat)], laktoz (süt ürünü) sitrik asidin kalsiyum tuzları, potasyum sitrat, balık yağı, magnezyum klorür, potasyum hidroksit, emülgatör (soya lesitini),potasyum klorür, kolin bitartarat, asitliği düzenleyici (sitrik asit),L-fenilalanin, ortofosforik asidin sodyum tuzları, sodyum klorür, vitamin C (sodyum L-askorbat),kalsiyum hidroksit, taurin, L-histidin, inositol, ferroz sülfat, çinko sülfat, sitidin 5'-monofosfat, vitamin E (DL-alfa-tokoferil asetat),L-karnitin, üridin 5'-monofosfat, niasin (nikotinamid),adenozin 5'-monofosfat, pantotenik asit (D-pantotenat, kalsiyum),GMP'nin sodyum tuzları, bakır sülfat, vitamin B1 (tiamin mononitrat),vitamin A (retinil asetat),vitamin B2 (riboflavin),vitamin B6 (piridoksin hidroklorür),manganez sülfat, potasyum iyodür, folat (folik asit),peyniraltı suyu proteini (süt ürünü),sodyum selenat, vitamin K (fitomenadion),vitamin D (kolekalsiferol),biotin (D-biotin),vitamin B12 (siyanokobalamin). 

Alerjenler

Süt, soya, balık yağı içerir.

Mutluluğunuz için çalışıyoruz...

Binlerce mutlu müşteri ve on binlerce gülen yüz için buradayız..

Salih Erden

Onaylanmış Satın Alma
Zamanında teslim edildi. çikolatanın erimemesi için soğutucu jel konulmuştu. Jel buzluğa başka zamanlarda da kullanılabilmekte. ürün ise görselle ve açıklamayla birebir uyumlu. aldığım kişi de çok beğendi ve çikolatasının tadının güzel olduğunu söyledi. Kendi şık tasarımlı kutusunun içerisinde gelmekte. Sadece 3 adet aynı fotoğraftansa farklı fotoğraflar kullanılabilseydi keşke. Bunlar dışında ambalajının yazısı resim kalitesi vs. güzeldi. Değerlendirme aracılığıyla TEV'e destek için ayrıca teşekkürler.

Mustafa Yurt

Onaylanmış Satın Alma
Ürün gerçekten 5/5 yıldızı hak ediyor. Çikolatalar taze, lezzetli ve güzeldi. Özel gün için birebir güzel ve İnan’ın çok hızlı teslimat oldu kalite ve güven hızlı teslimat her şeyde çok iyiler mutlaka tavsiye ediyorum :)

Batuhan Yeşiltaş

Onaylanmış Satın Alma
Ürün elimize ulaştı çok beğendik erimesin diye buzlu ayrı bir kutu içinde geldi teşekkür ederiz aynı zamanda satıcı çok ilgili teslimat seçeneğini yanlış seçmeme rağmen vaktinde ulaştırılmasına yardımcı oldu her şey için sağ olun :)

M*** İ***

Onaylanmış Satın Alma
Ürünün kalitesi gayet güzel kargo paketi biraz hasar alsa da ek koruma sayesinde bir şey olmamış ürüne bu arada kargo paketini açar açmaz buram buram çikolata kokusu geliyor.

İ*** Ç***

Onaylanmış Satın Alma
Ürün gerçekten 5 yıldızı hak ediyor sevgilime aldım gönderdim o kadar özel ve güzel bir hediye ki hiç düşünmeden alın derim fotoğraf kalitesi de gayet güzeldi.

M*** A***

Onaylanmış Satın Alma
Çok özenli yapılmış. Arkadaşıma doğum günü için gönderdim bayıldı. Satıcı çok yardımcı ve kibar. Aynı gün teslim seçeneğini seçmeyi atlamama rağmen siparişimi ayni gün ulaştırdı. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Tavsiye ediyorum alınız aldırınız.

Neslihan Doğan

Onaylanmış Satın Alma
Ablama doğum günü hediyesi olarak sipariş verdim. Sipariş vermeyi düşünenlere gözü kapalı tavsiye ederim. Satıcının iletişiminden, ürünün kalitesinden ve kargolamadan çok memnun kaldım, teşekkür ediyorum.

O*** E***

Onaylanmış Satın Alma
Ürün harika yolda sıcaktan bozulmasın diye biz poşeti bile düşünülmüş paket ıslanması diye mükemmel şekilde paketlenmiş çok hoşuma gitti ürün olsun kargolama olsun baskısı her şey harika 10 numara alacak olan arkadaşlarım hiç şüphe duymadan alabilirler.

Edanur Dinç

Onaylanmış Satın Alma
Çözünürlük olarak biraz kötüydü resimden kaynaklandığını düşünüyorum resmî kaliteli çözünürlüğü güzel seçmenizi öneririm onun dışında gayet güzel ve başarılı teşekkürler.

Ömer Faruk Uludemirciler

Onaylanmış Satın Alma
Nişanlıma aldım sağlam bir şekilde geldi ürünler yeniydi erime yoktu. Elazığ’a sipariş ettim 2 günde ulaştı. Baskı kalitesi çok güzel beğendim 👍🏻

M*** Ç***

Onaylanmış Satın Alma
Çok güzeldi yeğenime hediye olarak aldım. Tepkisi çok güzeldi:"Halaaaa bunu çok pahalıya almışsındır ne kadar özel bir hediye.

U*** K***

Onaylanmış Satın Alma
Beklediğimden farklı geldi çok güzel bir hediye olarak alınır bence aramız bozuk olan sevgilim için aldım bence özel günler için alınır bence elinize sağlık çok güzel olmuş 😊

Mustafa Bayar

Onaylanmış Satın Alma
Aldığım kişi çok memnun kaldı bana da gelmişti önceden çok güzel çok kaliteli paketleme ve erimemesi için konulan buz sulanmıyor şiddetle tavsiye ediyorum.

B*** K***

Onaylanmış Satın Alma
İlk öncelikle hediye için teşekkür ederim paketleme fotoğraflar çok iyi olmuş elinize sağlık getiren arkadaşa da teşekkürler.

S*** İ***

Onaylanmış Satın Alma
Müşteri memnuniyetini kazancının önünde tutan ender bir satıcı. Ürün zaten çok özel hediye alınan kişiyi çok mutlu edecek bir ürün. Herkese tavsiye ederim. İlginiz için çok teşekkür ederim.

M*** A***

Onaylanmış Satın Alma
Ürün kalitesi teslimat süresi gerçekten tartışmasız çok başarılı satıcının ilgisi çok iyi sorduğunuz soruya maksimum 5 dakika içerisinde cevap alıyorsunuz asla tereddüt etmeyin çok zarif bir hediyelik satıcıya da gerekten çok teşekkür ederim işinde başarılar dilerim.

D*** E***

Onaylanmış Satın Alma
Fotoğraflar net ürün göründüğü gibi hatta aynısı yazılan yazılar vs. her şey aynı içeriği Antep fıstıklı sütlü damak çikolatası diyecek söz bulamıyorum sistemde ufak bir sorun yaşandı ama paketleme, tasarım notlar vs. hepsi üstünü kapattı ❤️

Z*** K***

Onaylanmış Satın Alma
Çok mükemmeldi. O kadar özenle hazırlanmış ki çok beğendik. Yorumlarda fotoların direk üzerine yapıştırıldığı söyleniyor. Ama öyle değil baskı yapılıyor ve çok mükemmel duruyor. Ellerinize sağlık.

Y*** G***

Onaylanmış Satın Alma
Ürünü dün gece sipariş ettim bugün saat 14:20 de teslim edildi çok teşekkür ediyorum çok güzel ve hızlıca elime ulaştı tavsiye ederim.

Buse Kocbas

Onaylanmış Satın Alma
Tereddütle sipariş vermiştim ama çok beğendik kargo inanılmaz hızlı teslim edildi satıcıda çok ilgiliydi teşekkürler 🤩

BURCU YEŞERDİR

Onaylanmış Satın Alma
Nestle damak çikolata paketi sipariş ettim.. Tam da gördüğüm gibi çıktı ürün.. Paketleme de hiç bir sorun yoktu.. Dış kutu sağlam ve şık.. Fotoğraflar da yazılarda net ve parlak.. Teşekkür ederim.. Güzel bir anı oldu.

Murat Ozgur Kaymakci

Onaylanmış Satın Alma
Yaşanılan problemi hızlıca çözüp, kargomu aynı gün çıkardılar. İlgi ve alakaları gerçekten çok güzeldi. Kendilerine teşekkür ediyorum, ilk alışverişimdi, bundan sonra ilk tercihim olacaklar.

Fethi Güler

Onaylanmış Satın Alma
Bazen bir işletmeden o kadar kaliteli bir hizmet alırsınız da karşılığında bir şey yapma ihtiyacı hissedersiniz ya, benim için hanibana alışveriş sitesi her seferinde bu hissi uyandırıyor. Bebeğimize mama alışverişimizi hep buradan yaptık. Hem fiyat olarak çok uygun, hem de öyle hızlı bir kargo hizmeti var ki öğlen saatlerinde verdiğimizi bir sipariş ertesi gün sabah elimizde oluyor. Hatta siparişinize hemen ihtiyacınız varsa gidip şubeden alın diye kargoyu takip edip şubeden alabilirsiniz diye mesaj attıkları bile oldu. Velhasıl şiddetle tavsiye edilir, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Fatih Resul Yiğit

Onaylanmış Satın Alma
1 ekimde sipariş verdiğim ürün 2 ekim öğleye doğru adresimize çok hızlı bir şekilde ulaştı. Uzun bir süredir bebeğimizin mamasını bu siteden alıyoruz ve çok memnunuz. Teslimat çok hızlı, ürünün paketlemesi çok özenli ve fiyatı çok uygun. İnşaAllah bu kalitede devam edersiniz. Hayırlı kazançlar, teşekkürler.

Kenan Kahya

Onaylanmış Satın Alma
Çok kaliteli bir firma, gece aldığım ürün bir gün sonra evime geldi. Geçen yılda alışveriş yapmıştım nasıl olduysa siteyi unutmuşum. Herkese tavsiye ederim.

Halil İbrahim Arusal

Onaylanmış Satın Alma
Buradan aldığım siparişte ilk başta düşündüm ama daha piyasaya yeni çıkmasına rağmen yeni ambalaj kutu gelince daha bir sevindik. Kargo hizmeti çok iyi. Evime 1 km mesafedeymiş kargo gelince fark ettim. Netten sipariş verip akşam kargoya vermeden elden de teslim aldım 2 sefer. Ffisi deposu tertemiz. Şüpheniz olmasın.

Ulviye Erdoğan

Onaylanmış Satın Alma
Koordinasyon bir harika bir günde kargom elime ulaştı küçük hediyeler için de ayrıca mutluluk veriyorlar çok direkten döndüm mükemmelsiniz hanibana emeği geçen herkese teşekkürler...

Özkan Tunç

Onaylanmış Satın Alma
Uygun fiyat, hızlı kargo, ilgili ve alakalılar. Kardeşime mama aldık. Çok memnun kaldık. Mamanın yanında gönderdiğiniz için kahve için teşekkür ederim.

Kuantum Parçacığı

Onaylanmış Satın Alma
Hızlı ve güvenilir bir site kutuyu açmadan önce o kadar alışveriş yaptım içine de bir ufak hediye koysalar dedim kutunun içinden hediye çıktı aklımı okumuş müşteriye duyarlılar hep böyle devam edin.

Burhan Balcioğlu

Onaylanmış Satın Alma
SABAH 09:00 DA VERDİĞİM RESİM BASKILI SİPARİŞ GÜN İÇİNDE 14:00 DE ADRESİME TESLİM OLDU GERÇEKTEN TEBRİK EDERİM SÜPER İŞÇİLİK.

Black Syrus

Onaylanmış Satın Alma
Sma optipro mama alıyorum sürekli. Şu ana kadar piyasadaki en uygun fiyatı buldum burada.. 20 kutuya yakın aldım aynı üründen. Son kullanma tarihleri de her defasında 2021 sonu olarak geldi. kargo gayet hızlı öğleden sonra verdiğim sipariş ertesi gün teslim edildi.

EffrEm IrAs

Onaylanmış Satın Alma
5 üstü 5 verebileceğim tek firmadır. Fiyat bazında zaten en en uygun alışveriş sitesi. Siparişi verdiğim gün kargoya verilip ertesi sabah öğlen olmadan elime ulaşıyor. Aman kargo ne zaman gelir nerde kaldı derdine düşürmeyen seçtiği en kaliteli ve hızlı kargo firması ile çalışarak biz annelerin işini kolaylaştırdıkları ve mağdur etmedikleri için tüm çalışanların emeğine sağlık. Bol satışlı ve başarı dolu günler dilerim.

Anıl Kanca

Onaylanmış Satın Alma
Fiyatları gerçekten çok uygun ve güvenilir bir site. Oldukça titiz, hızlı ve ilgili bir işletme. Mağduriyet yaşamadan gönül rahatlığıyla girip alışveriş yapabilirsiniz.

Samet Usta

Onaylanmış Satın Alma
Buradan emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Gerek kalite, gerek fiyat, gerekse müşteri memnuniyeti konusunda gerçekten mükemmel firma. Ben 18 aydır buradan sipariş veriyorum bir kere bile pişman etmediler. Başarılarınızın devamını dilerim.

YaReN GöLe

Onaylanmış Satın Alma
İlk başta tereddüt etmiştim güvenilir mi diye ama anladım ki güvenilir 4’ü de geldi son kullanım tarihi 14.06.22 ve gayet uygun tavsiye ederim buradan gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilirsiniz ve aradığımda da iletişim kura bildim mağdur olmadım teşekkürler hanibana.

Selçuk Yurtkuran

Onaylanmış Satın Alma
Sahibi çok anlayışlı ve ilgili bir insan kesinlikle alışveriş yapabilirsiniz. Mağduriyet yaşamazsınız.
Loading...